قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اینترنت بانک / اینترنت بانک رفاه

اینترنت بانک رفاه

اگر در بانک رفاه کارگران حساب دارید و یا قصد ایجاد حساب در بانک رفاه را دارید توصیه میکنم که حتما” رمز اینترنت بانک خود را از شعبه دریافت نمایید و سپس با مشاهده این ویدئوی آموزشی،از خدمات سامانه بانکداری اینترنتی رفاه (اینترنت بانک رفاه) بهره مند گردید.

شما با استفاده از اینترنت بانک رفاه می توانید به آسانی از حساب(حساب های)خود انتقال وجه انجام دهید که شامل : انتقال وجه از حساب رفاه به حساب رفاه خود یا دیگران ، انتقال وجه کارت به کارت شتابی ، انتقال وجه ساتنا و پایا می باشد.

 

همچنین میتوانید از حساب(حساب های)خود گزارش بگیرید و گردش آن را در تاریخ مشخصی مشاهده نمایید.قبوض خود را پرداخت نمایید.شارژ سیم کارت ایرانسل و همراه اول تهیه نمایید و یا به صورت مستقیم سیم کارت مورد نظر خود را شارژ نمایید.

همینطور می توانید شماره ی شبای حساب(حساب های)خود را مشاهده نمایید و شماره شبای حساب رفاه دیگران را نیز بدست آورید. نسبت به پرداخت اقساط وام های خود یا دیگران اقدام نمایید.

اگر دارای حساب جاری و دسته چک می باشید می توانید از خدمات چک این سامانه نیز استفاده کنید.کارفرمایان و بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند به آسانی قبوض بیمه خود را پرداخت کنند.

اعلام موجودی  و …

لطفا نظر خود را در مورد این ویدئی آموزشی و همچنین خدمات بانکداری اینترنتی رفاه در قسمت نظرات ارسال نمایید.

 

یک توضیح :

این ویدئو در نسخه قبلی اینترنت بانک رفاه ضبط شده و با تغییر نسخه اینترنت بانک رفاه شکل ظاهری آن تغییر یافته اما منو های سامانه همانند قبل می باشند و فقط امکانی که اضافه شده سامانه سمیم می باشد که در ویدئویی جداگانه به آموزش سامانه سمیم خواهیم پرداخت.


محیط قبلی اینترنت بانک رفاه⇑


محیط جدید اینترنت بانک رفاه⇑


 

چقدر به این محصول مطمئن هستم؟

من مهدی دادخواه این ضمانت را به شما می‌دهم که در صورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در این ویدئوی آموزشی، تمام مبلغ پرداختی را با رضایت کامل به شما بازگردانم. 

<<ضمانت بازگشت  وجه تا سه روز پس از خرید می باشد>>

 


خدمت جدیدی که در این سامانه قرار گرفته است سامانه مدیریت یکپارچه مالی(سمیم) می باشد که در یک ویدئوی دیگر به بررسی و آموزش آن می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =