قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / داستان کارت به کارت

داستان کارت به کارت

 

همه چیز از یه روز شلوغ کاری شروع شد.از همون اول صبح تا آخر وقت پشت باجه ام پر مشتری بود.اون روز حتی فرصت نشد یه چایی هم بنوشیم.عصر اون روز وقتی از بانک به خونه برگشتم پیش خودم گفتم چرا با وجود این همه ابزار و خدمات الکترونیک ، هنوز یه عده حتی کارهای خیلی ساده را هم حضوری به بانک مراجعه می کنند و انجام می دهند.

تصمیم گرفتم از فردای اون روز هرکسی که اومد پشت پیشخوان اگه دیدم سوادش را داره و ابزارش را هم داره حتما بهش یاد بدم که چطور غیر حضوری کارهای بانکیشو انجام بدهد.این شد که از فردای اون روز هر کس که پیش من می اومد یه آموزش کاربردی و مختصر هم میدید.

تا اینکه به ذهنم رسید شاید بعضا باشند افراد دیگری که همین کارهایی که من پیش خودم ساده فرض میکنم را هم بلد نباشند.پس با توجه به علاقه ای که به دنیای اینترنت داشتم تصمیم به راه اندازی یه سایت برای آموزش بانکداری الکترونیکی گرفتم.و اینجا بود که کارت به کارت متولد شد.

اما شما دوست عزیز ، اگر مشکلی یا کمبودی تو این سایت دیدی من از شما عذرخواهی میکنم و سعی من بر این هست که هرکاری که در توانم هست برای راحتتر شدن امور بانکی و مالی شما انجام دهم و از شما هم میخواهم که با ارسال نظر و دیدگاهتون برای هر آموزش و همچنین در میان گذاشتن انتقادات و پیشنهاداتتون من را برای ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

مهدی دادخواه تهرانی